Субота, 27.02.2021, 22:27 | Вітаю Вас Гість

Головна » 2017 » Червень » 2 » Бердичівська НВК №10 - переможці Всеукраїнських зональних змагань з футболу "Шкіряний м'яч - Кубок Coca Cola"
02:27
У Бердичеві завершилися Всеукраїнські зональні змагання "Шкіряний м'яч - Кубок Coca Cola" з футболу серед юнаків 2005 року народження.
У турнірі приймали участь чотири команди, переможці обласних змагань: НВК №10 (м. Бердичів, Житомирська область), ЗОШ №2 (м. Христинівка, Черкаська область), ЗОШ №3 (м. Ладижин, Вінницька область) та Щасливська НВК (с. Щасливе, Бориспільський район, Київської області).

ЗОШ №3 Ладижин - Щасливська НВК 1-3

У підсумку, перше місце та путівку у Всеукраїнський фінал Всеукраїнських змагань "Шкіряний м'яч - Кубок Coca Cola" з футболу серед юнаків 2005 року народження, який відбудеться у місті Івано-Франківськ з 10 по 12 червня здобула команда НВК №10 міста Бердичева. Друге місце посіла команда ЗОШ №2 міста Христинівки. Третє місце - Щасливська НВК, с. Щасливе, Київської області та четверте місце - ЗОШ №3 міста Ладижин. Команди, які зайняли з 2 по 4 місце отримали подарунки від організаторів змагань, а переможці - путівку до Всеукраїнського фіналу.

Також були проведені змагання з елементів техніки гри. У  вправі "жонглюванні" перше місце здобув Андрій Мичковський (96 разів) НВК №10 м. Бердичів. У вправі "удари  на дальність" переміг предствавник НВК №10 Володимир Тимощук. А у вправі "удари на точність" після вісімнадцяти точних ударів перемогу також здобув Володимир Тимощук. Переможці змагань з елементів техніки гри отримали подарунки від організаторів змагань.

Також були визначені кращі гравці у складах кожної команди: НВК №10 м. Бердичів - Євгеній Профатило, ЗОШ №2 м. Христинівка - Дмитро Черній, Щасливська НВК с. Щасливе - Денис Кондратюк та ЗОШ №3 м. Ладижин - Дралюк Михайло.

Нагородження проводили начальник відділу спорту Бердичівського міськвиконкому Ігор Марченко та головний суддя змагань, заступник Голови Житомирської обласної федерації футболу, голова Бердичівської міської федерації футболу Олександр Подгорчук.

Переглядів: 545 | Додав: bmffberdychiv | Рейтинг: 0.0/0