Неділя, 28.02.2021, 03:06 | Вітаю Вас Гість

Головна » 2017 » Травень » 16 » Бердичівські юнаки 2005 року народження переможці Обласного етапу "Шкіряного м'яча"
02:13
У Бердичеві на стадіоні "Шкіряник" та "Прогрес" відбулися матчі Обласного етапу Всеукраїнських змагань з футболу на призи клубу "Шкіряний м'яч" серед юнаків 2005 року народження. У змаганнях взяли участь шість команд з Бердичева, Житомира, Брусилова, Коростеня, Баранівки та Городниці.
Бердичів у цих іграх був представлений учнями НВК № 10 - вихованцями місцевої ДЮСШ, очолюваних вчителем фізичного виховання Петром Бондарчуком та тренером-викладачем Ігорем Шумилом.

Бердичівські футболісти у груповому турнірі здобули дві перемоги з розгромними рахунками: 12-0 над Брусиловом та 8-0 над Баранівкою.

У фінальному поєдинку зустрілися команди Бердичева та Житомира, який представляли учні загальноосвітньої школи №5. Бердичівські футболісти впевнено вигравали по ходу матчу з рахунком 5-1 і несподівано за 10 хвилин до завершення матчу, представник команди Житомира піддавшись на вплив незадоволених батьків, забрав свою команду з поля.

У підсумку бердичівські футболісти, які переконливо вигравали за 10 хвилин до завершення матчу здобули перемогу у обласного етапі та  отримали право взяти участь у Всеукраїнських зональних змаганнях на призи клубу "Шкіряний м'яч", які заплановані на червень-липень.

Нагороди переможцями, призерами та кращих гравцям вручав заступник Голови Житомирської обласної федерації футболу, Голова Бердичівської міської федерації футболу Олександр Подгорчук.

Переглядів: 464 | Додав: bmffberdychiv | Рейтинг: 0.0/0