Неділя, 28.02.2021, 04:33 | Вітаю Вас Гість

Головна » 2018 » Листопад » 7 » Дівчата з ЗОШ №12 - переможці Спартакіади міста Бердичева з футболу
17:33
Дівчата з ЗОШ №12 - переможці Спартакіади міста Бердичева з футболу

На стадіонах міста Бердичева відбулася міська Спартакіада з футболу серед дівчат. Участь у змагання брали чотири команди: ЗОШ №17, ЗОШ №12, ЗОШ №11 та ЗОШ №5. Змагання проходили по коловій системі.

В останній день змагань на стадіоні «Прогрес» відбулися два заключних матчі. Команда ЗОШ №5 перемогла команду ЗОШ №11 з рахунком 1-0. А команда ЗОШ №12 перемогла команду ЗОШ №17 з рахунком 2-1

Отже, за підсумками змагань переможцями Спартакіади міста Бердичева з футболу  стали дівчата ЗОШ №12, друге місце посіла команда ЗОШ №5, третє місце – ЗОШ №17 та четверте місце – ЗОШ №17.

Склад команди – переможців – дівчат ЗОШ №12: Анастасія Гузік, Анна Герасько, Валерія Івкова, Юлія Козак, Вікторія Романюк, Єва Калакай, Дарина Івасюк, Дарина Андрійчук, Марія Плісак.

Після останньої гри відбулася церемонія закриття та нагородження команд. Учасників нагороджували: директор ДЮСШ імені Віталія Лонського Олег Лавренов та голова Бердичівської міської федерації футболу, директор ДЮСШ Олександр Подгорчук.

Команда-переможець та призери отримали грамоти, а також усі команди учасниці отримали футбольні м’ячі.

Переглядів: 246 | Додав: bmffberdychiv | Рейтинг: 0.0/0