Неділя, 28.02.2021, 03:55 | Вітаю Вас Гість

Головна » 2018 » Жовтень » 3 » ДЮСШ Бердичів 2011 року народження - бронзові призери турніру у Ковелі
22:21
ДЮСШ Бердичів 2011 року народження - бронзові призери турніру у Ковелі

З 27 по 29 вересня у місті Ковелі, Волинської відбувся четвертий осінній фестиваль футболу «Kovel Cup Time» серед юнаків 2011 року народження.  У турнірі прийняли участь п’ять команд. Змагання  у форматі 5+1 відбувалися по коловій системі. Бердичів у цих змаганнях представляли вихованці ДЮСШ міста Бердичева 2011 року народження (тренер – Володимир Креденцер). Їх суперниками були дві команди з Ковеля (Тайм-2011, Тайм-2012), ФК «Люблинець (Волинська область), ДЮСШ Люблинець (Волинська область) та «Юніор Спорт» (Київ).

У першому матчі  бердичівські футболісти перемогли ДЮСШ Люблинець з рахунком 1-0, у другому матчі турніру поступилися  команді «Тайм-2011» з Ковеля з рахунком 1-2, а у третьому матчі перемогли команди «Тайм-2012» з Ковелю з рахунком 6-2. У наступному матчі юні бердичівляни поступился «Юніору-Спорт» з Києва з рахунком 2-3. У команди ФК «Люблинець» наші земляки перемогли з рахунком 4-0.

За підсумком усього турніру, перше місце здобула команда «Юніор-Спорт» з Києва, друге місце – господарі змагань – «Тайм-2011» з Ковелю, а третє місце зайняли юні футболісти ДЮСШ Бердичів.

Склад ДЮСШ Бердичів: Андрій Терещук, Олександр Гаврілов, Максим Чумак, Даніїл Марченко, Арсеній Глебов, Олексій Сліпко, Дмитро Ставенчук, Давид Войцеховський,  Гліб Бей.

Кращим гравцем у команді ДЮСШ Бердичів за рішенням організаторів турніру став  Олексій Сліпко, а кращим у футбольному конкурсі «жонглювання» став Арсеній Глебов.

Команда ДЮСШ Бердичів була нагороджена Кубком, медалями, грамотою та подарунками. Кращі гравці отримали футбольні статуетки.

Переглядів: 769 | Додав: bmffberdychiv | Рейтинг: 5.0/1