Субота, 27.02.2021, 21:55 | Вітаю Вас Гість


Головна » 2017 » Квітень » 4 » Голова Бердичівської міської федерації футболу Олександр Подгорчук поділився футбольними планами на майбутнє
01:14
Голова Бердичівської міської федерації футболу Олександр Подгорчук поділився футбольними планами на майбутнє

У грудні 2016 відбулися установчі збори громадської організації «Бердичівська міська федерація футболу». Головою організації було обрано директора Дитячо-юнацької спортивної школи Олександра Подгорчука. Я вирішив зустрітися з Олександром Івановичем за декілька тижнів після зборів та поспілкуватися щодо подальших планів на посаді голови Бердичівської міської федерації футболу. Нещодавно Олександра Подгорчука президент Федерації футболу України Андрій Павелко нагородив почесною грамотою за вагомий особистий внесок у розвиток футболу в Житомирській області.


- Олександр Іванович, познайомте, будь-ласка, наших читачів з громадською організацією, яку ви очолили?
- Перш за все, хотілось би футбольну громадськість міста поздоровити зі створенням громадської організації «Бердичівська міська федерація футболу». Поздоровити у тому плані, що футбол у місті Бердичеві був, є і буде. Біля нього завжди точиться багато розмов, багато конкретних пропозицій або безпідставних рекламацій. В будь-якому випадку, футболом живе багатотисячна аудиторія нашого міста. Я впевнений, що ця організація буде тільки сприяти розвитку усіма своїми силами. По статуту я - голова Бердичівської міської федерації футболу. Але один в житті нічого не зробить. Я своїми діями, вчинками, думками буду, перш за все, ділитися зі старшими товаришами, ветеранами футболу, зі своїми колегами по футбольному цеху, вболівальниками та спеціалістами, які прагнуть об’єднати зусилля, щоб розвивати футбол в потрібному напрямку. Тому дуже багато задумів, напрацювань, які вже були. Федерація – це не є якась особистість чи людина. Федерація – це ті люди, які є у футболі: ветерани, діючі футболісти, тренери, вболівальники, вихованці. Це все складає весь футбол міста. Громадська організація - це об’єднання усіх цих зусиль. Тому все, що було, є і буде, - це все завдяки цим людям, керівному складу минулої федерації. Вони також брали безпосередню роль у тих чи інших заходах нашого міста. Все це робили ці ж самі очільники, члени федерації, яким велика вдячність. Я думаю, що у подальшому, маючи підтримку Федерації футболу Житомирської області, підтримку міської ради, міського голови, ми будемо старатися робити все, щоб футбол у нашому місті процвітав.


- Я був присутній на установчих зборах. Там були майже усі футбольні особистості Бердичева. Прошу вас розповісти детальніше про збори та про подальші плани на цій посаді?
- Що стосується безпосередньо установчих зборів, то там були присутні 32 чоловіки, яких збирали демократичним способом. Запрошувалися усі представники команд, які беруть участь у Кубку міського голови, футзальних турнірах, які безпосередньо нині працюють у футболі, тренери, ФК «Бердичів», журналісти, вболівальники, безпосередньо ті, які є активними учасниками футбольного сьогодення в Бердичеві. На жаль, я можу вибачитися, можливо, когось образило,що не запросили когось персонально з ветеранів футболу, але ми, у будь-якому випадку, їх пам’ятаємо. Та й не у тому плані, було дуже багато друзів, ветеранів футболу, які мене підтримують, я не хотів дуже розширювати дану нараду, щоб не казали, що я, готуючи ці установчі збори, шукав підтримку у виборчому процесі, щоб було більш демократично. Тому, можливо, десь я когось забув запросити. Можливо, когось забув запросити від асоціації футзалу, але привели хлопці. Дякую, що нагадали про ті команди, про які я, можливо, не знаю. Я їх був дуже радий бачити. Впевнений, що ті люди, які не змогли прийти, мали вагомі причини. Тому дякую усім тим, хто організував цю зустріч.

Зараз стоїть питання юридичної реєстрації цієї організації. Коли все буде гаразд, буде скликаний виконком, заступники, які були обрані, контрольно-дисциплінарні органи, апеляційна та ревізійна комісія. Всі засади та вимоги демократичним способом виконані. Ми будемо працювати згідно нашого статуту, а також статутів Житомирської обласної федерації футболу та Федерації футболу України. Надіємося на їхню підтримку. Є у планах і надіємося на підтримку на рахунок місця заняття футболом, майданчиків зі штучним покриттям. Це буде все у тісній співпраці з усіма, від кого це все залежить.


- Під час зборів до вас апелювали, що ви проти існування Спортивного клубу «Бердичів». Чи це дійсно так?
- Я за те, щоб розвивався і футбол, і інші види спорту. Будь-якими засобами, заходами… Але це повинно бути у співпраці, злагодженості, не відокремлюватися від основної сітки календаря, основних засобів прийняття рішень. Потрібно, щоб все було узгоджено, колективно. Щоб це не була реклама однієї чи іншої особистості. Бо я знаю тих людей, які працюють у СК «Бердичів», і тих, хто його очолює. Це порядні люди. І тренерів бажав би бачити у тренерському складі ДЮСШ. Але є, на жаль, деякі моменти, які суперечать гідності у відношеннях між тренерами, керівниками. Тому тільки за, тільки разом, для того, щоб виділяли кошти. Але ці кошти потрібно виділяти не просто, що бюджет може і він дав. На сьогоднішній день і для ДЮСШ потрібні інвентар, засоби для тренувань. Багато чого нині у школі не вистачає. Просто приведу приклад: якщо створювати загальноосвітній заклад у готелі, який є біля стадіону напроти ЗОШ №10, сьогодні зробити приватну школу 1-4 класів згідно чинного законодавства, батьки будуть платити за дітей, діти будуть відвідувати її і сьогодні міський бюджет буде підтримувати цю школу. У той же час ЗОШ №10 має невирішені проблеми. Це для педагогічного складу і керівництва є дуже ревнивим, що на їх проблеми не виділяються кошти. Але якщо є здорова конкуренція, то нехай буде. Я не проти цього, я навпаки, ще раз кажу, за підтримку цього клубу, щоб він розвивався, зростав, тим більше той же Геннадій Радзимінський вклав туди вже багато особистих коштів. Йому вдячність, що він любить футбол та спорт і розвиває його так само, і в Романівці відбудовують роздягальні. Тобто це ті люди, з якими хочеться працювати. Але хочеться, щоб не відокремлювалися, а працювали разом на розвиток футболу.

Ріо-Бердичів

Переглядів: 312 | Додав: bmffberdychiv | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Друзі сайту
  • Офіційний блог
  • uCoz Спільнота
  • База знань uCoz
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0