Неділя, 28.02.2021, 03:52 | Вітаю Вас Гість

Головна » 2018 » Червень » 19 » У Бердичеві визначились призери Чемпіонату області у Першій лізі серед юнаків 2002 року народження
22:46
У середу 20 червня на стадіоні "Прогрес" відбулися фінальні матчі Першої ліги Чемпіонату Житомирської області серед юнаків 2002 року народження. Участь у фінальних змаганнях приймало три команди: ДЮСШ-2 Бердичів (2003 року народження, тренер - Сергій Копитко), ДЮСШ Коростишів та ДЮСШ Хорошів. Команда ДЮСШ Ємільчине не прибула на фінальні матчі.

У першому півфіналі команда ДЮСШ Бердичева перемогла команду ДЮСШ Коростишева з рахунком 2-0, а команда ДЮСШ Хорошева через неявку ДЮСШ Ємільчине увійшла без гри до фіналу. Команда ДЮСШ Коростишева також без гри стала бронзовим призером.

У фінальній грі зустрілися команда ДЮСШ-2 Бердичів та ДЮСШ Хорошів. Перший тайм завершився мінімальною перемогою бердичівлян 1-0. У другому тайм бердичівські футболісти фізично зіграти гірше, але вони грали другу гру поспіль і пропустивши два м'ячі поступилися своїм суперникам з рахунком 1-2.

По завершеню фінального матчу відбулася урочиста церемонія нагородження. У ній взяли участь: голова Житомирської обласної федерації футболу Руслан Павлюк, заступник голови обласної федерації, голова Бердичівської міської федерації футболу Олександр Подгорчук та начальник відділу фізичної культури та спорту Бердичівського міськвиконкому Ігор Марченко.

Усі команди були нагороджені футбольними м’ячами, також переможці та призери отримали Кубки, диплом, та медалі. Також були визначені кращий воротар та кращий гравець  турніру. Кращим воротарем турніру став Владислав Лісовський з команди ДЮСШ-2 Бердичів, а кращим гравцем Чемпіонату став Антон Музький з ДЮСШ Хорошів.

Переглядів: 411 | Додав: bmffberdychiv | Рейтинг: 5.0/1