Неділя, 28.02.2021, 04:18 | Вітаю Вас Гість


Головна » 2018 » Лютий » 19 » Відкритий лист Бердичівської міської федерації футболу до Житомирської обласної федерації футболу
22:33
Відкритий лист Бердичівської міської федерації футболу до Житомирської обласної федерації футболу

Шановні колеги, виконком Бердичівської міської федерації футболу (БМФФ) на своєму засіданні, яке відбулось 09 лютого поточного року, вирішив звернутись до Вас із відкритим листом з приводу не включення БМФФ в 16 кращих регіональних федерацій футболу (РФФ) Житомирської обласної федерації футболу (ЖОФФ) за підсумками роботи 2017 року.
 
Рейтингова система оцінки роботи РФФ включає в себе 23 пункти, де вказуються певні дані про той чи інший стан роботи в різних напрямках. По даним показникам найкраща РФФ представляє ЖОФФ у рейтингу ФФУ.
 
Від БМФФ на адресу ЖОФФ надійшов лист (№1 від 18.01.2018) з інформацією, де зазначалось 22,5 пункти рейтингової оцінки з позитивними відповідями. Не проведення чемпіонату міста, за ВАШИМИ нормами  – це суттєвий показник – можливо. В такому разі БМФФ не претендує на роль найкращої РФФ (до речі, в положенні ФФУ немає жодних слів про те, що проведення чемпіонату регіону є найважливішим пунктом рейтингу). Але прирівнювати роботу нашої федерації до бездіяльних регіональних федерацій – вважаємо неприпустимо та принизливо.
 
Футбольна громадськість міста вражена даним підходом, відношенням до Бердичівського футболу. Адже команди нашого міста представлені у всіх напрямках роботи футбольної спільноти області та України (дитячий (в т.ч. «Шкіряний м’яч» та школярі), аматорський, ветеранський, жіночий, студентський футбол, футзал). Проведено в минулому році більше 10 турнірів, Кубків, заходів з футболу та футзалу різного рівня, різного напрямку. Особливо слід відзначити, перший в історії Житомирської області візит до нашого міста голови федерації футболу України А.В. Павелка на святкування дня футболу 28 квітня, що є визначною подією не тільки в історії Бердичева, а і взагалі, всієї Житомирщини.
 
На нашу думку виникає цілком логічне питання, чи не дані події є показниками титанічної роботи БМФФ разом з усією футбольною спільнотою міста Бердичева, органами самоуправління нашого міста, ЖОФФ та ФФУ?
 
Зважаючи на вищевказане, вимагаємо включити  БМФФ до списку РФФ, які відзначено ЖОФФ за підсумками роботи у 2017 році.

Голова БМФФ  О.І.Подгорчук

Члени виконкому БМФФ:
Подгорчук Олександр Іванович
Зеленцов Ігор Анатолійович
Боримський Олександр Сергійович
Дробиш Ігор Георгійович
Железницький Максим Павлович
Іськов Сергій Валентинович
Погорєлов Євген Олександрович
Репутацький Олександр Миколайович
Шумило Ігор Володимирович
Переглядів: 510 | Додав: bmffberdychiv | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Друзі сайту
  • Офіційний блог
  • uCoz Спільнота
  • База знань uCoz
  • Статистика

    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0